MALTA  

Malta_symbole.png
Rozmiar
649,00 zł
wyprzedane

Strój dla morsów Malta powstała na konstrukcji Hańczy, by spełniać funkcje korygujące. Malta jest unikatowa ze względu na swój lejący dzianinowy charakter, który zachowuje się jak druga skóra, z uwagi na dużą ilość elastanu w podszewce i warstwie wierzchniej.

Ten strój posiada gumę pod biustem, która go podtrzyma. W trosce o środowisko i planetę nie dołączamy gąbeczek do każdego stroju, możesz dodać gąbke do zamówienia tu.

warstwa wierzchnia:
poliester 90% ,
elastan 10%
warstwa wewnętrzna: wiskoza 100%

Click edit button to change this text. Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo.

Zobacz wszystkie nasze stroje

RUDA WODA

Skoro zimowe kąpiele to nie może zabraknąć ciepłych i miłych w dotyku tkanin, ;) Ale dla Morsów tkaniny te nie mogę spełniać funkcji grzewczych w wodzie.
Zobacz produkt

MAMRY

Najbardziej zróżnicowane jezioro Polski, jak ten strój w pixelowych kolorach ziemi.
ZOBACZ PRODUKT

Czarny Staw

Skrojony dla Morserek o sylwetce trójkątnej, w którym optycznie dokładamy do ramion, nie chcąc “zabierać” z bioder (których kształt uwielbiamy), by optycznie zrównoważyć sylwetkę.
ZOBACZ PRODUKT

Hańcza

Zaprojektowana na cześć najgłębszego jeziora w Polsce, ciemny roślinny wzór, w którym giną wszelkie “nierówności”, połączony z pionowymi cieciami z głęboko czarnej lycry z recyklingu.
ZOBACZ PRODUKT

Rusałka

Wzór w botaniczne kwiaty, wzbogacony cieplutkim welurem na biodrach, który doda im bujnego kształtu, a także w golfie i mankietach na wypadek zapomnienia szalika czy rękawiczek do wody.
ZOBACZ PRODUKT