MORSIAK

399,00 zł
3 szt.

Skoro żeglarze mają swoje sztormiaki to dlaczego morsy nie mogą mieć Morsiaka? Płaszcza z sofshellu chroniącego przed wiatrem, deszczem i przede wszystkim przed wścibskimi spojrzeniami. Naszego Morsiaka obsługuje się specyficznie, bo nie ma klasycznych rękawów, tylko kieszonki na brzuchu, dzięki temu jest szczelnie zamknięty, a wewnątrz jest wystarczająca ilość przestrzeni na przebranie się. Nie zajmuje też wiele miejsca w torbie, niewiele waży, nie gniecie się i jest wyjątkowy. Idealny do przebierania się w najbardziej publicznym miejscu na świecie ;)

Wszystkie produkty szyte są ręcznie z największą starannością. Robimy co w naszej mocy, aby wysłać paczkę jak najszybciej. Zazwyczaj zajmuje to ok. 3-4 dni robocze. Jednak wolimy uprzedzić, że może to zająć czasem nawet do 21 dni roboczych. 

Wysyłka do paczkomatu 13 zł
Wysyłka kurierska 15 zł

Zobacz wszystkie nasze stroje

RUDA WODA

Skoro zimowe kąpiele to nie może zabraknąć ciepłych i miłych w dotyku tkanin, ;) Ale dla Morsów tkaniny te nie mogę spełniać funkcji grzewczych w wodzie.
Zobacz produkt

MAMRY

Najbardziej zróżnicowane jezioro Polski, jak ten strój w pixelowych kolorach ziemi.
ZOBACZ PRODUKT

Czarny Staw

Skrojony dla Morserek o sylwetce trójkątnej, w którym optycznie dokładamy do ramion, nie chcąc “zabierać” z bioder (których kształt uwielbiamy), by optycznie zrównoważyć sylwetkę.
ZOBACZ PRODUKT

Hańcza

Zaprojektowana na cześć najgłębszego jeziora w Polsce, ciemny roślinny wzór, w którym giną wszelkie “nierówności”, połączony z pionowymi cieciami z głęboko czarnej lycry z recyklingu.
ZOBACZ PRODUKT

Rusałka

Wzór w botaniczne kwiaty, wzbogacony cieplutkim welurem na biodrach, który doda im bujnego kształtu, a także w golfie i mankietach na wypadek zapomnienia szalika czy rękawiczek do wody.
ZOBACZ PRODUKT