CZAPLE   

Hańcza_symbole.png
Rozmiar
499,00 zł
Ostatnie sztuki w magazynie
1 szt.

Jeden z dwóch obecnie dostępnych jednokolorowych strojów dla morserek oraz dla surferek z recyklingu. To nasza duma.
Mimo, że wydaje się być prostym modelem, to spełnia wszystkie funkcje: wydłuża sylwetkę, dzięki przeszyciom po bokach, posiada 2 zamki – złoty z przodu i czarny z tyłu – do błyskawicznej przebiórki, ma odblaskowy nadruk na rękawie, choć w świetle dziennym zachowuje klasę i styl, golf i długi rękaw chronią przed wiatrem.

Ten strój posiada gumę pod biustem, która go podtrzyma. W trosce o środowisko i planetę nie dołączamy gąbeczek do każdego stroju, możesz dodać gąbke do zamówienia tu:

ZAMÓW GĄBKI

Warstwa wierzchnia: spandex 50%, recycled spandex 50%.
Warstwa wewnętrzna: poliester 50%,
poliester 45%, elastan 5%

Wszystkie produkty szyte są ręcznie z największą starannością. Robimy co w naszej mocy, aby wysłać paczkę jak najszybciej. Zazwyczaj zajmuje to ok. 3-4 dni robocze. Jednak wolimy uprzedzić, że może to zająć czasem nawet do 21 dni roboczych. 

Wysyłka do paczkomatu 13 zł
Wysyłka kurierska 15 zł

Zobacz wszystkie nasze stroje

RUDA WODA

Skoro zimowe kąpiele to nie może zabraknąć ciepłych i miłych w dotyku tkanin, ;) Ale dla Morsów tkaniny te nie mogę spełniać funkcji grzewczych w wodzie.
Zobacz produkt

MAMRY

Najbardziej zróżnicowane jezioro Polski, jak ten strój w pixelowych kolorach ziemi.
ZOBACZ PRODUKT

Czarny Staw

Skrojony dla Morserek o sylwetce trójkątnej, w którym optycznie dokładamy do ramion, nie chcąc “zabierać” z bioder (których kształt uwielbiamy), by optycznie zrównoważyć sylwetkę.
ZOBACZ PRODUKT

Hańcza

Zaprojektowana na cześć najgłębszego jeziora w Polsce, ciemny roślinny wzór, w którym giną wszelkie “nierówności”, połączony z pionowymi cieciami z głęboko czarnej lycry z recyklingu.
ZOBACZ PRODUKT

Rusałka

Wzór w botaniczne kwiaty, wzbogacony cieplutkim welurem na biodrach, który doda im bujnego kształtu, a także w golfie i mankietach na wypadek zapomnienia szalika czy rękawiczek do wody.
ZOBACZ PRODUKT